Niechaj 11 dzień każdego miesiąca będzie „Dniem modlitwy o pokój na Ziemi”

Dr. Emoto pisze na swoim blogu (moje tłumaczenie z angielskiego, w nawiasach dodałam przypisy):

W przyszły poniedziałek minie miesiąc od potężnego trzęsienia ziemi, tsunami i wypadku w elektrowni jądrowej. Nie wydaje mi się, żeby katastrofa w tym czasie była zwyczajną katastrofą. Czuję, że jest to początek fenomenu (większej) katastrofy, który był przedmiotem (dyskusji) między ludźmi w ostatnich latach. Zatem, pomimo, że problem z reaktorami zostanie w końcu rozwiązany tym razem, jest możliwe, że będziemy mieli nowe, trudne problemy, jeden po drugim (lawinowo?). Zastanźwcie się nad tym, ataki z 11.9 miały miejsce 11 września 2001 roku (wiem, że bez sensu powtarzać datę, ale tak pisze autor). Moglibyśmy powiedzieć, że dla obywateli planety Ziemi, był to pierwszy dzień, kiedy zdarzyła się Katastrofa. A 10 lat po 11. 9 był 11 marzec 2011, kiedy druga katastrofa przytrafiła się nam, w moim kraju.

Teraz mam propozycję dla wszystkich: niechaj 11 dzień każdego miesiąca stanie się „Dniem modlitwy o pokój na Ziemi”, podajmy sobie ręce i módlmy się wszyscy razem. W południe czasu miejscowego 11ego dnia, proszę, aby się modlić, powiedzcie następujące słowa zwane „Wspaniałą inwokacją”:

“Uczu no Mugen no Czikara ga Kori Kotte, Makoto no Daiła no Miyo ga, Nari Natta.” (napisane polskimi fonemami, warto powiedzieć po japońsku, żeby zadziałało lepiejprzecież to tylko raz w miesiącu, język nie odpadnie) To znaczy:

“Wieczna moc wszechświata zebrała się, aby stworzyć świat prawdziwej, wielkiej harmonii”

To jest Kotodama – duchowa moc słów – którą dr. Nobuo Shioya stworzył dla (uzyskania) pokoju na Ziemi. Mówi się, że dr. Shioya jest reinkarnacją filozofa (z czasów) starożytnych Chin ( o imieniu, lub nazwisku) Laozi i ja go głęboko szanuję (ja też, chociaż pierwszy raz o nim słyszę). Był godnym podziwu doktorem medycyny, który służył jako lekarz Cesarzowej, żony cesarza Showa (Szoła).

http://www.facts-are-facts.com/magazin/2-rejuvenation.ihtml

Dr. Shioya zmarł około 5 lat temu, w wieku 106 lat (!!!)(skuteczna modlitwa?). Gdy żył, powiedział mi, że wyraża życzenie, aby 10% wszystkich ludzi na całym świecie wygłosiło „Wspaniałą inwokację”. Był on ostatnim japońskim hsien (co oznacza osobę oświeconą, po odosobnieniach w górach), ułożył on te słowa, gdyż był przejęty tym, że zmierzymy się z Katastrofą.

Więc zwołaj ludzi dookoła siebie i wygłoście słowa „Wielkiej inwokacji” każdego 11ego (dnia miesiąca), żeby przygotować się na Katastrofę (moim zdanie powinien napisać „uniknąć”, może uważa , że katastrofa jest nieunikniona?).

Z miłością i wdzięcznością,

Masaru Emoto

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcja na rzecz wody (i pokoju na Ziemi) i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Niechaj 11 dzień każdego miesiąca będzie „Dniem modlitwy o pokój na Ziemi”

  1. dobry_duszek pisze:

    Dobrze wiedzieć że jest coś takiego. Nie problem powiedzieć jedno zdanie o 12:00. Obym nie zapomniał! “Wieczna moc wszechświata zebrała się, aby stworzyć świat prawdziwej, wielkiej harmonii”
    Oby tak się stało!

    • freenata pisze:

      Warto się też przy tym trochę skupić i wierzyć, że to się właśnie dzieje. Mam nadzieję, że będzie nas jak najwięcej. Aby wszystko się zmieniło wystarczy jakiś niewielki procent ludzi. Ktoś obliczyl, że byłoby to zaledwie 8000 jednostek na całej planecie. Widać, że tej nielicznej grupie jeszcze brakuje czegoś do perfekcji, albo jest zbyt rozproszona.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s